46 тисяч гривень втратила мешканка Добропілля, довірившись шахраям

31.10.2018 в 15:38

«Ви виграли автомобіль» - саме таке смс-повідомлення отримала 44-річна жінка. Щасливицю не збентежив навіть той факт, що за виграш треба спочатку заплатити, а вже потім забрати. Виконавши всі умови «організаторів акції», потерпіла не тільки не дочекалася автомобіля, а й втратила останні заощадження. Правоохоронці встановлюють осіб, причетних до даного злочину.

До чергової частини Добропільського відділення поліції звернулася місцева мешканка з заявою про те, що невідомі незаконним шляхом заволоділи її грошима. З’ясувалося, що спочатку потерпілій надійшло повідомлення про те, що вона виграла автомобіль «Toyota».

Жінка одразу передзвонила на вказаний номер та дізналася про умови отримання «призу». Так, «організатори акції» повідомили, що для постановки автомобіля на облік, сплати податків та реєстрацію необхідно перерахувати відповідну суму.

Добропільчанка так і зробила, та коли за допомоги терміналу відправила майже 46 тисяч гривень, аферисти перестали виходити на зв'язок. Тільки тоді постраждала зрозуміла, що це була шахрайська пастка і ніякого розіграшу в реальності не існує.

За даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до 3 років позбавлення волі.