165 розшукуваних злочинців затримані на Донеччині в результаті роботи блокпостів

20.08.2019 в 16:18

З початку року поліцейські у складі Об’єднаних сил, які несуть службу на стоп-контролях, задокументували майже 1700 правопорушень.


Стаціонарні та мобільні блокпости функціонують для запобігання незаконному обігу зброї, наркотиків, переміщенню осіб, які можуть загрожувати публічній безпеці.

За сім місяців співробітники поліції перевірили 49 тисяч одиниць вантажного транспорту, більше 1,6 мільйона автомобілів та понад 3,4 мільйона громадян.

В результаті припинено понад 40 перевезень зброї та боєприпасів. Цього тижня поліцейські запобігли ввезенню у Маріуполь автомату Калашникова та газового пістолету. Збройовий набір був захований у багажнику автомобіля «Lexus», який значився у базах як викрадений в Черкаській області.

Затримано 165 осіб, які розшукувалися за вчинення злочинів. Під час перевірки пасажирів автобусів виявлено та притягнуто до відповідальності 23 учасників незаконних збройних формувань.

Перекрито 123 спроби трафіку наркотиків. Крім того, виявлено 128 мобільних телефонів, які перебували в розшуку як викрадені або втрачені.