120 тисяч гривен втратили мешканці Покровської оперзони, повіривши аферистам

29.08.2019 в 13:27

Покровчанка замовила через мережу інтернет ліки, а мешканець Мирнограду «допомагав сину». Правоохоронці встановлюють осіб шахраїв.

За допомогою до поліції Мирнограду звернувся 56-річний місцевий мешканець. Чоловік повідомив, що повірив шахраям, які назвалися його сином. Псевдо-родич попросив перерахувати 12500 гривень, аби «витягнути його з біди».

А 63-річна мешканка Покровська замовила в інтернеті ліки та одразу перерахувала гроші. Через деякий час їй зателефонував «працівник магазину» та повідомив, що вона переплатила. Однак отримати залишок, можна було лише за умови «залагодження»бухгалтерської формальності. Загалом потерпіла віддала шахраям 108 тисяч гривень.

За обома фактами шахрайства слідчими відкрито кримінальні провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Зловмисникам загрожує до 3-х років обмеження волі.

Правоохоронці закликають громадян бути пильними при здійсненні покупок в інтернет-мережі, користуватися послугами раніше перевірених продавців та розраховуватись за замовлення лише при його отриманні. Якщо вам телефонують незнайомці, які називаються родичами, знайомими чи співробітниками правоохоронних установ й просять про грошову допомогу чи винагороду за «сприяння в справі» - не поспішайте виконувати подібні прохання, одразу повідомте про це за номером «102».