20:07
06.03.2017
"На Донеччині кожен поліцейський - це "універсальний солдат", - Аріна Мегельбей
Чарівна дівчина-офіцер служить у Волноваському відділі поліції, який обслуговує територію з найбільшою лінією фронту на Донеччині. Що таке служити в зоні проведення антитерористичної операції, випускниця Національної академії внутрішніх справ зрозуміла, коли на рівні з чоловіками стояла на блокпостах та патрулювала містом.
15:37
06.03.2017
На службу в зоні проведення АТО заступили 113 молодих офіцерів (фото, відео)
Два дні тому курсанти Національної академії внутрішніх справ та Харківського національного університету внутрішніх справ наділи офіцерські погони та повернулися на Донеччину. Сьогодні молодих поліцейських в обласному главку поліції привітав заступник начальника ГУНП в Донецькій області Сергій Матвійчук.
19:53
04.03.2017
Красуні, які вибивають 9 з 10. На Донеччині завершилися польові змагання дівчат-поліцейських до Дня жінок та миру (фото)
Стрільба з автомату Калашникова та марш-кидок на 3 км у повній бойовій викладці, яка важить більше 15 кг, – сьогодні на полігоні у Нікольському районі відбувся фінал обласного чемпіонату з тактично-польового багатоборства жінок-офіцерів. Такий незвичний подарунок до Міжнародного жіночого дня своїм працівницям очільник поліції Донеччини В’ячеслав Аброськін зробив на їхнє прохання. Перемогу у змаганнях здобула команда обласного главку, яка показала справжню військову підготовку.
16:34
02.03.2017
Краматорські дільничні поліцейські розкрили 160 крадіжок, 56 наркозлочинів та встановили 23 краматорчан, причетних до терористів (фото)
Дільничні поліцейські – це підрозділ, який у першу чергу приходить на допомогу місцевим мешканцям, які цього потребують. Насильство у сім’ї, крадіжки, бійки, порушення громадського порядку на обслуговуємій території – саме на такі виклики реагують дільничні.
10:26
02.03.2017
На службу в зоні бойових дій заступили молоді лейтенанти-випускники (фото)
Ще два дні тому вони знаходилися у рідних стінах Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, а сьогодні – 31 випускник готовий служити мешканцям Донеччини, які щодня стикаються з терористичної загрозою. Вчора молоді лейтенанти прибули до обласного главку поліції, де останні настанови їм дав заступник начальника ГУНП в Донецькій області Сергій Матвійчук.
14:53
05.01.2017
Служити та захищати. У новорічні свята співробітник областного главку поліції врятував життя маріупольцю
2 січня, знаходячись при виконанні службових обов’язків, старший оперуповноважений Управління карного розшуку поліції Донеччини Дмитро Кірдяпкін до прибуття медиків надав первинну допомогу хворому на епілепсію мешканцю.
18:58
29.11.2016
Нова генерація: як працюють в зоні АТО молоді лейтенанти поліції
Вчора вони сиділи у сучасних аудиторіях Києва та Дніпра, сьогодні – затримують терориста, який допитував полонених у захопленому місті, вилучають угнаний автомобіль за 400 м від позицій бойовиків та вчать дітей бути гідними громадянами України. 211 хлопців та дівчат віком до 25 років, які за останні два роки поповнили лави поліції Донеччини, вірять у те, що довіру людей до правоохоронців можна повернути та щодня роблять це на практиці у найскладнішому регіоні. Єдине, що їм потрібно, - неупередженість та підтримка жителів.