15:47
07.11.2017
На Донеччині з початку року до поліцейських за допомогою звернулося більше 2,5 тисяч дітей
У 926 випадках неповнолітні виступали потерпілими, в усіх інших – свідками правопорушень. Всього ж за 10 місяців 2017 року до колл-центру 102 поліції Донеччини зателефонували більше 223 тисяч заявників.
14:06
07.11.2017
«Коли поруч війна, а дитячі мрії руйнуються, ми творимо добро і підтримуємо один одного» - каже учасниця Торецької ланки «Ліги майбутніх поліцейських»
Прифронтовий Торецьк. Ситуація в місті така, що не витримують навіть чоловіки. Але не вона. Знайомтесь – учениця 10 класу - Саєнко Софія. Дівчина разом з батьками не тільки не покинула місто в найтяжчі часи, але і намагається бути корисною для нього та його мешканців.
18:59
06.11.2017
Співробітники Лиманського відділення поліції провели «День відкритих дверей» для школярів міста
Метою зустрічі правоохоронців із учнями випускних класів було проведення профорієнтаційної роботи та надання необхідної інформації тим, хто вирішив стати курсантами навчальних закладів системи МВС.
18:18
06.11.2017
Поліцейські проводять профорієнтаційну роботу серед школярів новоствореної Званівської сільської об’єднаної територіальної громади
Сьогодні співробітники поліції Бахмута разом з представниками бюро правової допомоги провели в школі с. Званівка правовий урок. Під час зустрічі дітей цікавило як вступити до дружньої родини «Ліги майбутніх поліцейських», та на які дисципліни треба наполягти, щоб вступити до вищів системи МВС.
15:06
05.11.2017
Поліцейські Донеччини здійснили мрію Тараса з Торецька побувати на футбольному матчі «Шахтаря» (ВІДЕО)
Дізнавшись про те, що 14-річний юнак, який має серцеву хворобу та виховується у багатодітній родині, всією душею бажає опинитися серед глядачів на грі «Шахтаря», правоохоронці дістали квитки та супроводили Тараса до Маріуполя, де сьогодні проходить матч між місцевою командою та командою легендарного донецького клубу.
11:24
05.11.2017
Молодь з "Ліги майбутніх поліцейських" в центрі Маріуполя закликала дорослих забезпечити безпеку дітей
Учасники молодіжної громадської організації "Ліга майбутніх поліцейських" провели профілактичні акції "Не залишай дітей без нагляду" і "Кинь курити".
14:54
04.11.2017
Канікули з поліцейськими – цікаво та корисно (ВІДЕО)
Під час осінніх канікул обласний главк поліції гостинно розчинив двері перед старшокласниками з усієї Донеччини. Екскурсії в рамках спільного проекту з Донецьким юридичним інститутом відбувалися щодня, з 30 жовтня по 4 листопада.
11:59
04.11.2017
Після "профорієнтаційної екскурсії" до Слов'янського відділу поліції шестеро майбутніх випускників захотіли стати правоохоронцями
Школярі мали можливість побачити, як працює поліція, дізнатись про різні напрямки її діяльності та отримати всю інформацію про вступ до вищих навчальних закладів системи Міністерства Внутрішніх справ України.
17:05
01.11.2017
Поліція запрошує активних дітей стати учасниками престижного молодіжного руху «Ліга майбутніх поліцейських»
У школах Волноваського району правоохоронці регулярно проводять презентації молодіжного поліцейського руху. Співробітники ювенальної превенції та лігівці розповідають школярам про свою діяльність та запрошують приєднатися до великої і дружньої сім’ї.
09:26
01.11.2017
Старшокласники Покровська та Дружківки побували в гостях у курсантів ДЮІ
Під час осінніх канікул Донецький юридичний інститут гостинно розчинив двері перед учнями 10-11 класів середніх шкіл області. Екскурсії в рамках спільного проекту з Головним управлінням Національної поліції в Донецькій області відбуваються вже другий день поспіль. До вишу вже завітали понад 50 старшокласників з Покровська та Дружківки, а до кінця тижня заплановано проведення зустрічей з абітурієнтами зі Слов’янська, Бахмута, Волновахи та Маріуполя.
16:55
31.10.2017
На Донеччині проходять товариські матчі з міні-футболу між поліцейськими та учасниками молодіжного руху
Спортивні змагання присвячені 93-й річниці створення фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» в Україні. У такий спосіб правоохоронці та діти з «Ліги майбутніх поліцейських» вирішили підтримати багаторічні традиції спортивного руху в правоохоронних органах та закликати жителів Донеччини до здорового способу життя.
17:50
30.10.2017
Канікули з поліцейськими
Протягом осінніх канікул Головне управління Національної поліції в Донецькій області відкриє двері для школярів з усього регіону. Учні з шести великих міст Маріуполя, Волновахи, Покровська, Краматорська, Слов’янська та Бахмуту відвідають обласний главк та на власні очі побачать, як працює поліція у зоні АТО.
17:26
30.10.2017
«Зробити світ кращим» - спільна мета учасників Ліги майбутніх поліцейських
«Мрію бути корисною для своєї країни»,- такими словами розпочалася маленька сповідь 16-річної Валентини Слюсаренко, яка дуже рано втратила найрідніших людей, але не зламалася, а навпаки стала підтримкою і прикладом для своїх однолітків.
15:42
30.10.2017
На Хмельниччині підлітки з молодіжних поліцейських організацій України презентували свою діяльність
Школярі та студенти з чотирьох областей – Донецької, Івано-Франківської, Тернопільської та Хмельницької в стінах Головного управління Національної поліції Хмельницької області презентували діяльність молодіжних поліцейських організацій, членами яких вони є.
12:42
30.10.2017
"Схід і Захід - разом!": юні помічники поліцейських із чотирьох областей проводять канікули на Хмельниччині
Більше сотні школярів та студентів із Донецької, Тернопільської, Івано-Франківської та Хмельницької областей зустрілися разом, щоб познайомитись ближче і розповісти один одному про роботу своїх організацій.
07:10
30.10.2017
ЛІГА. 2 РОКИ РАЗОМ
До другої річниці створення молодіжної організації «Ліга майбутніх поліцейських».
17:01
29.10.2017
Один день з очільником Слов’янського відділу поліції Сергієм Альошиним
Валерія Грунська та Олександра Соломіна взяли участь у конкурсі до Дня захисника України, який був ініційований начальником слов’янської поліції, стали переможницями та отримали можливість провести один день з головним поліцейським Слов’янська.
13:01
29.10.2017
У Маріуполі "Ліга майбутніх поліцейських" поповнилася новою молоддю
Кінологи, криміналісти і бійці спецпідрозділу поліції познайомили учнів 9-11 класів Приморського району з професією поліцейського. В ході заходу 10 старшокласників отримали посвідчення учасника молодіжної громадської організації і стали повноправними партнерами поліції.
09:57
29.10.2017
Діти з прифронтової Донеччини приїхали на канікули до Хмельницької області
Напередодні другої річниці молодіжної громадської організації «Ліга майбутніх поліцейських» найактивніші її учасники отримали незвичайний подарунок – відпочинок в Західній Україні. Мандрівка була організована поліцією Донеччини та Хмельниччини у рамках спільного проекту «Схід і Захід - разом».
10:03
28.10.2017
Діти з прифронтового Миронівського повернулися з Полтавщини з бажанням вступити до «Ліги майбутніх поліцейських»
Підлітки з селища на лінії розмежування, які цього тижня відпочили у мальовничій Полтаві, настільки потоваришували з лігівцями та працівниками поліції, що вирішили приєднатися до дружньої родини «майбутніх поліцейських».